>Sběr různych článku s různych stránek<

Únor 2010

Chupacabrus se našel v Americe

2. února 2010 v 15:29 | tn.cz |  Záhady a pravdivosti


Podivné zvíře, které prý vypadá jako kříženec divočáka, vážně znervózňuje vesnici nedaleko britského Manchesteru.
V okolí britské vesničky Buckshaw, která se nachází nedaleko Manchesteru, řádí prý podivné zvíře a děsí místní. Vypadá jako něco mezi divočákem a malou kočkovitou šelmou.

Jednomu z místních se podařilo podivné zvíře vyfotit a snímek na svých stránkách uveřejnil deník Daily Mail. Bohužel to ale není snímek právě nejkvalitnější.

Podle všeho má "kočkodivočák" raději maso než rostlinnou stravu. Vesničané totiž tvrdí, že podivnému mutantovi už padlo za oběť několik jelenů a prý k smrti děsí i lovecké psy, kteří ještě dlouho po setkání s takzvanou "Buckshawskou příšerou" kňučí a klepou se strachy.

Jeden z vesničanů, Tony Keving, tvrdí, že je přesvědčený, že jde o hyenu. Jiní zase tvrdí, že jde o divočáka. S tím ale nesouhlasí myslivci, kteří podotýkají, že divoké prase by těžko zabilo jelena.

Záhadný tvor před časem vyděsil i domorodce na Borneu. Dlouhé zvíře plavící se v řece vyfotografoval pohotový turista. Více si přečtěte tady.

Velký poprasky vyvolal nález nestvůry, kterou vyfotografoval na pláži poblíž New Yorku jeden Američan. Spolu s dalšími záhadnými tvory ho naleznete v tomto článku.

Ve stodole v Texasu našli loni v létě čtyřnohé zvíře podobné kojotovi s černou kůží a obřími tesáky. Jde o legendárního netvora chupacabra? Přečtěte si tady.

Reportáž ze Střepin o poltergeistovi z Bobrové

2. února 2010 v 15:26 | tn.cz |  Paranolmární jevy