>Sběr různych článku s různych stránek<

Americký hotel nabízí přespání v márnici plné duchů

4. září 2009 v 20:38 | MICHAL |  Zajímavá místa

Americký hotel nabízí přespání v márnici plné duchů

Jen zřídkakdy mají lidé, kteří skončí v márnici, možnost vstát a odejít. Přesně to se však má stát co nevidět v Eureka Springs 31. října, tedy na Halloween. Loni totiž vytvořil Crescent Hotel and Spa, založený v roce 1886, halloweenský balíček. Bude obsahovat noc v apartmá v části hotelu, která ve 30. letech minulého století sloužila jako márnice.
Hotel je proslulý tím, že v něm straší.
Hotel je proslulý tím, že v něm straší.

středa 29. října 2008, 17:36 - EUREKA SPRINGS
Letos hotel uspořádal losování o tento balíček pro funebráckou dvojici. Výherci jsou již známi, strašidelnou noc přijedou strávit ze St. Louis. Jak oznámil Bill Ott, obchodní ředitel hotelu Crescent a jeho sesterského hotelu Basin, pár zde prožije nezapomenutelný víkend. O podivném víkendu informoval magazín VIPmag.
Crescent se nechvalně proslavil tím, že jsou tam údajně přítomni duchové a právě prostor márnice je místo, kde měl televizní štáb zachytit podobu jednoho z nich. Noční duchařské okružní jízdy městem končí v bývalé márnici, která dnes slouží jako údržbářská místnost.
Stínem muže v klobouku nad spícími ženami je hotel přímo pověstný.:. Stínem muže v klobouku nad spícími ženami je hotel přímo pověstný. Foto: Crescent Hotel
Jsou zde stále ještě pozůstatky z dob Normana Bakera, kdy bývalý varietní herec přeměnil hotel na doupě falešných nadějí pro nemocné rakovinou. Bakerův pitevní stůl stále zůstává v pokoji, právě tak jako bývalá lednice, kde Baker skladoval mrtvoly a části těl, které používal při svých experimentech. Pár kroků odtud je přístěnek, kde v nádobách uchovával další části těl. Dnes jsou na policích žárovky a plechovky s barvou.

Pitevní stůl jako odkládací pult

Pitevní stůl je stále ještě v provozuschopném stavu, i když je nyní využíván k poněkud konstruktivnějšímu účelu, je z něj odkládací pult. Napravo od mycího dřezu a pitevního stolu stojí kávovar, aby se hosté cítili lépe.
Pro očekávanou velkou noc sestěhuje personál hotelu nábytek do pokoje. Dvojice bude mít veškerý domácí komfort: postel, noční stolky a pitevní stůl. Má však možnost kdykoliv během noci odejít zpět do svého luxusního apartmá.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama