>Sběr různych článku s různych stránek<

Židovský hřbitov a duch

23. srpna 2009 v 14:56 | MICHAL
Zdravím. Chtěl bych Vám tímto článkem sdělit moji příhodu s duchem. Fotky, které jsem inkriminovanou noc nafotil, najdete zde http://paranormalnijevy.blog.cz/0810/pribeh-o-ceste-domu-a-duchu. Vím, že to vypadá jako blbá reklama mého blogu, ale proč znova uploadovat fotky, když už je někde mám ;-) Ale k věci.

Před asi dvěma roky jsem šel po tmě domů. Šel jsem kolem židovského hřbitova směrem přes les až do vesnice, ve které bydlím. Protože jediný můj zdroj světla byla stará SE K700i, tak jsem musel svítit tím způsobem, že jsem otevřel kryt fotoaparátu a stiskl na klávesnici hvězdičku. Každých pět minut jsem musel vyfotit jednu fotografii, aby mi světlo nezhaslo a abych to nemusel celé pouštět znovu.
Když jsem chtěl po týdnu promazat mobil, bylo tam asi kolem osmi set fotek z toho večera. Zkopíroval jsem si to do počítače, protože v tom byly namíchané i moje osobní fotky. Tak jsem si říkal, že všechny, co jsou "černé", okamžitě vymažu, ale protože jsem měl čas, tak jsem si jednu po druhé projel. Udělal jsem velice dobře, protože jestli jste si najeli na odkaz výše a skoukli ty fotky, tak musíte uznat, že je to obdivuhodné.
Řekl bych, že to byl duch. Koho, to nevím, ani se se mnou nesnažil ten duch komunikovat, ale jedno je jasné. Člověk to rozhodně nebyl! Pokud ano, proč by mu chyběla hlava a na prvním obrázku, jak můžete vidět, je zformovaná noha do nepřirozeného úhlu. Čili bych to tipoval na ducha.
Přiznám se, že jsem pocítil, když jsem šel okolo židovského hřbitova, silnější vítr a jako by prudké snížení teploty, ale nevěnoval jsem tomu pozornost.

Od té doby se zabývám paranormálními jevy. Určitě Vás bude zajímat lokace tohoto místa. Je to v okolí Jihlavy na Vysočině. Víc Vám neřeknu, ať si taky užijete hledání. Jen Vám prozradím, že v tomto městě bylo zaznamenáno více paranormálních jevů. Mějte se a bojte se.

PS: Foceno kolem 23:00 hodiny.
ZDROJ:paranormalnijevy.blog.c
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama