>Sběr různych článku s různych stránek<

Vrah a psík

20. srpna 2009 v 22:14 | MICHAL |  Příběhy
Jedna dívka měla spát sama doma. Nebála se, protože u sebe měla svého psíka. Ten vždycky spával pod její postelí, a když děvče dostalo strach, vystrčilo ruku ven z postele a pes ji začal olizovat. To dívku vždycky uklidnilo.
Večer si vlezla do postele a poslouchala rádio. Náhle přerušil program hlasatel a oznámil, že z nedaleké věznice prchl nepříčetný vrah, který požírá lidské maso. Bylo nutné zhasnout všechna světla, nebť nebezpečného šílence přitahovalo maso, krev a světlo.
Dívka zhasla lampu a vystrčila ruku z postele. Cítila, jak ji psík začal olizovat, uklidnila se a usnula. Po chvíli se ale vzbudila, protože měla dojem, že slyší, jak jde někdo po schodech. Vystrčila ruku z postele, cítila jak jí psík začal olizovat, uklidnila se a usnula.
Za chvíli se vzbudila podruhé, Zdálo se jí, že z koupelny slyší mlaskavé kapání, Ale zase jen vystrčila ruku z postele, ucítila jak jí psík začal olizovat, uklidnila se a usnula. Spala klidně až do rána.
Když druhého dne vešla do koupelny, uviděla svého psa zavěšeného nad vanou na sušáku na prádlo. Byl podřezaný a všechna krev z něho vytekla do vany. Na zrcadle bylo krví napsáno:
,,I lidé dovedou olizovat ruce".
ZDROJ:micky.blbne.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama