>Sběr různych článku s různych stránek<

Podivné jevy na hřbitově

23. srpna 2009 v 14:48 | MICHAL
Nikdy jsem na podobné jevy nevěřil a ti, co o tom psali, tak jsem byl přesvědčenej, že si vymeješlej. Ale poté, co se mi to dnes stalo, mám nějakej divnej pocit a začínam na ,,cosi,, věřit.

Bydlím na vesnici, kde máme s kámošema takovou malou chatku, které říkáme klub. Seděli jsme tam dnes večer, bylo nás tam pět a jeden kámoš pařil něco na mobilu, v kamnech hořel oheň a jinak jsme se nudili. Jelikož nám bylo vedro, tak jsme řekli, že si půjdem něco koupit do večerky asi 0,5 km vzdálené. Tam jsme si něco koupili a pak jsme si šli sednout na místní hřbitov. Chodíme tam takhle za tmy často, protože je tam taková zvláštní atmosféra a prostě ticho a dobře se tam kecá.
Sedli jsme si tam na lavičky a kecali jsme. Asi po čtvrt hodině se nám začali dít divné věci. Já jsem si zrovna něco psal na mobilu a kamarád stále na mobilu pařil. Najdenou se nám oběma ve stejnou chvíli začaly vypínat a zapínat mobily (kamarád si nevymýšlel, viděl jsem, jak se mu vypíná a zapíná) no a třetímu kamarádovi, který zrovna fotil čtvrtého kamaráda mobilem, aby měl nějaké fotky na profil, najednou z ničeho nic nešel foťák na mobilu, ať mačkal spoušt jak mačkal. Po pěti minutách to začlo jít. Stáli jsme tam ještě chvíli dál a ten kámoš, kterému nešlo fotit, měl na mobilu tlumeně puštěný mp3 přehrávač (jeden ploužák od Pink Floydů (High Hops) a najednou se mu to v kapse přeplo na nějaký black metal, který měl asi o dvacet písniček dál.

Na závěr bych chtěl dodat, že si opravdu nevymýšlím.
ZDROJ:WWW.ZAHADY.MYSTERIA.CZ
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama