>Sběr různych článku s různych stránek<

Duchové v Beskydech

20. srpna 2009 v 18:20 | MICHAL |  Paranolmární jevy
Rozeznáváme několik druhů psychokinetických jevů je to dosti rozsáhlá škála jevů,která patří do oblastí kvantové fyziky vyššího řádu.
1.Telekineze-Hýbání s předměty na dálku s pomocí energetického působení člověka.
2.Telegnoze-Detekování různých událostí a dějů v přítomnosti nebo budoucnosti. Dále se dělí na Jasnozřivost a Jasnovidnost. Tyto jevy se zbývají předpověďmi do budoucnosti a vidění například orgánů v těle a jiných subjektů.
3.Telepatie-Přenášení myšlenek na dálku.
4.Radiestezie-Zabývání se detekcí s pomocí pomůcek jako je kyvadlo,virgule L dráty,pružina a podobně.
5.Psychofonie-Tento jev se vyskytuje na místech kde došlo nějakým událostem a tyto jsou jakoby zaznamenány v nábytku a předmětech. Projevují se různými zvuky popřípadě hudbou hlasy a dalšími různými zvuky.
6.Atmokineze-Je jevem kdy subjekt s pomocí vlastní energie dokáže vyvolat déšť, nebo naopak ho zastavit. Toto vychází z principu ovládání hmoty pomocí energie ducha, vyvolané subjektem. Patří to mezi schopnosti z oblast Šamanismu a pro tuto schopnost musí mít člověk určité vlohy.
7.Bilokace-Vědomí člověka se objevuje na několika místech současně.
8.Chiromantie-Vykládání z ruky podle patologických čar.
9.Kartomantie-Vykládání událostí s pomocí karet nebo různých pomůcek jako jsou křištálové koule a nefritové koule.
10.Geokineze- Čistění minerálů s pomocí vlastní energie,zvláště u křišťálu.
11.Penetrace- Dochází k pronikání hmoty v určitém úseku a ke změně struktury v daném místě.
12.Duchové a zjevení-Různé typy úkazů vyvolaných citlivými osobami které navštívily místa kde došlo k tragédiím a proto se dají využít informace citlivou osobou ke zmaterializování zhmotnění informace, v podobě siluety člověka nebo různých druhů oparů,mlh a jiných projevů.Na místě je vždy spolupřítomen úbytek teploty v blízkém okolí a následné vyvolání stresu.´Projevuje se úbytkem energie v dáném místě.
13.Vampyrismus-Vysávání energie z citlivých lidí pro svůj vlastní prospěch,dotyčná osoba vždy ožije když se někde nasaje energií ostatních živých tvorů.
14.Upírství-Vysávání krve různým živočichům i člověku.Existuje druh netopýra v oblasti Amazonie,který se živí krví zvířat a nepohrdne ani člověkem,který usne někde v přírodě.Vzácně popisovaný jev se vyskytuje i u člověka, naposledy zaznamenán v Polsku v roce 1979.Jinak se tento jev sem tam objeví i ve Spojených Státech Amerických.
14.Elektrokineze-Jev kdy subjekt je schopen nabíjet baterie nebo naopak je i vybíjet,dále dochází k tak silnému náboji energie že může dojít i k praskání žárovek nebo zářivek.
15.Pyrokineze-Subjekt je schopen ovlivnit plamen svíčky .
16.Teleportace-Přemístění hmotných předmětů nebo osob na velké vzdálenosti s pomocí existence stovek černých děr,Subjekty zmizí na určitém místě zde jsou nematerializovány a zase následně na jiném místě zmaterializovány.
17.Poltergaisti-Tento jev je vyvolán pravděpodobně subjektem s pomocí vlastní Psychokineze a tak zmizí když dojde k Exorcismu, nebo k jiným rituálům například z oblast Šamanismu.Osoba tento jev způsobující se zahltí energií a dojde ke zklidnění jejího projevování se na této úrovni.
18. Logurgie-přenos bioplazmatického náboje na léčenou osobu. Dnes se používá nový název Biotronika.
Ektoplazmatické výboje a jiná rezidua.
Měl jsem možnost spolu s kolegou ze sdružení Agartha Brno,panem Kamilem pokorným, navštívit štolu na Stránské Skále v Brně,a zde provádět společný výzkum zvláštního jevu na určitém místě,ke kterému dochází v této lokalitě již od roku 1948. Vždy při vstupu do štoly se objevuje zvláštní jako by bílá mlha,která zaujímá určité kontury,jako jsou lidské obličeje které se různě vyskytují na různých místech v těchto štolách.
Dnes již mohu potvrdit to co jsem slyšel od různých pamětníků že to je přinejmenším zajímavý úkaz,nemluvě o tom co se stane když jen tak fotíte v úplné tmě s fotoaparátem s nejvyšší citlivostí a infračerveným filtrem. Nechávám pouze na každém z vás, kdo uvidí tyto fotografie,aby si ponechal svůj zážitek i úsudek. Dne 5.4.tohoto roku jsme spolu s panem kolegou vstoupily kolem 11.00 do štoly na Stránské blízko tramvajové zastávky. Ve štole nebyl vůbec přítomný žádný mlžný opar nebo něco takového. Procházeli jsme chodbou k zadním plazivkám a tu a tam jsme fotily jen tak na různých místech kde docházelo k reakci virgule. Za války tyto štoly měly sloužit jako přístupy k letecké továrně,kterou němci již nestačili přemístit. V roce 1938 zde zahynula tragickou smrtí Anička Dostálková, která zde skončila svůj život pádem ze skály.Jiná žena se podle výpovědí pamětníků se zde v roce 1950 na trámu ve štole 2 oběsila a zde také byla nalezena podle výpovědí pamětníků, kterých již moc není. No nyní by jsem chtěl pokračovat v líčení zážitků ve štole. Když jsme se dostali k místu se zvláštním nosníkem u stropu tak se reakce s virgulí dostavily hodně intenzívní a virgule pružina, se začala otáčet v rukou,jako při velmi silných rezonančních polích. Najednou proběhl kolem nás zvláštní závan chladu a mě začaly mrznout prsty. Vzal jsem fotoaparát a provedl jsem několik snímků. Jaké bylo moje zděšení,když jsem na prvních snímcích měl jen čisté záběry bez mlžného oparu a potom ve spojení se zvláštními pocity, jsem měl na záběru nahoře na trámu nějakou siluetu obličeje ženy a na dalších dvou záběrech ještě výraznější podobu lidské postavy . V případech výskytu jakýv koliv paranormálních jevů nás můžete kontaktovat na tel.723039250 nebo e mail caryfuk1@seznam.cz taktéž budeme rádi když nám napíšete Váš názor.
S pozdravením Váš Čáryfuk Jaroslav Drábek

A zde konečně můžete vidět několik fotografií z průzkumu této štoly a také několik fotek z měření rezonančního pole v této lokalitě.

V příštím roce 2010 bude se konat opět na jaře další symposium pod hlavičkou ČMslu v lokalitě Stránská skála.
Pro zasmání.
Pozor není učeno pro škarohlídy!
Rozeznáváme tři druhy duchů!
1 Duch- neboli EPRV jev
2 Prduch- bez komentáře
3 Duchcát-pro zasvěcené ( existuje na to vtip)
Další aktivity v roce 2009.
Včas dáme vědět.
Sledujte aktualizace!


Vážení a milí příznivci mých stránek.

Po určité době Vám znovu přináším ucelený soubor fotografií paranormálních jevů, tentokrát z druhého symposia, které se konalo v Brně na Stránské skále dne 8.11.2008 pod záštitou Česko Moravského svazu Léčitelských umění a časopisu Meduňka. Tato akce byla prezentována jako výlet na Medůvku.
Na této velké akci se sešlo asi 50 lidí z celé republiky a dokonce zde byli i dva zahraniční hosté. Počasí nám sice nepřálo, ale to vůbec nevadilo průběhu přednášek, které vesměs stejně probíhaly v prostorách podzemí.

Na akci promluvil i zástupce spolku Atoz Brno pan Dvořáček Bohuslav o aktivitách tohoto sdružení. Jako hlavní host zde pohovořil o koncepci svazu léčitelů pan Jaroslav Švenda, který sdělil přítomným lidem důležité informace o vzdělávání léčitelů u nás a také pohovořil o léčitelství v naší zemi, v duchu že je zapotřebí zkvalitnit práci léčitelů a jejich přístup k pomoci lidem. Po ukončení informačního bloku jsme se přesunuli do prostor štoly č.1 kde následovala přednáška o lokalitě Stránské skály a jejího podzemí.

Dále následovala přednáška o paranormálních jevech,jejich detekci a řešení jejich výskytu. Následně všichni zúčastnění dostali na zahřátí šálek výborného čaje, a po obědě jsme se přesunuli do míst štoly č.2.kde proběhly praktické ukázky práce s virgulemi a kyvadlem.
Následně došlo k přesunu do štol č.2 a 3. kde jsme procházeli tato místa a měli jsme možnost obdivovat krásu tohoto místa. Potom jsme se přesunuli do poslední části podzemí, a to do štoly č.4 u tramvajové zastávky. Zde již při vstupu docházelo k divným pocitům všech zúčastněných. Následovala krátká přednáška o výskytu paranormálních jevů v tomto místě a potom jsme se přesunuli do zadních prostor plazivek kde jsme zažívali všichni nepopsatelné pocity. Na závěr jsem provedl opět měření v oblíbeném místě pod trámem ,a opět rezonoměr ukázal hodnoty kolem 100 rezenů a mnozí zaznamenali úbytek teploty až o osm stupńů . Následné fotografie , které Vám nabízím mluví samy za sebe.

Zase nashledanou na Stránské skále v příštím roce na jaře na dalším symposiu.
S úctou k Božímu řádu.
Váš poutník na cestě k Pravdě.
Jaroslav Drábek as Čáryfuk
ZDROJ:WWW.JAPROROK.CZ
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama